# # # A A A

Inspektor Działu Monitoringu Umów KD/112/9/2018

Informacja o wynikach naboru

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

Szczepanowskiego 15A, 60-541 Poznań

Informujemy, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wolne stanowisko pracy: Inspektora Działu Monitoringu Umów – ogłoszenie Nr KD/112/9/2018 – zatrudniona została pani Marta Lisek (miejsce zamieszkania Potasze).

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Kandydatka spełniła wymogi określone w ogłoszeniu o naborze. Komisja rekrutacyjna uznała, iż pani Marta Lisek posiada odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie i wysoko oceniła jej predyspozycje do wykonywania obowiązków na stanowisku Inspektora Działu Monitoringu Umów.

Lista kandydatów, którzy spełniają wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze:

Inspektor Działu Monitoringu Umów, nr referencyjny KD/112/9/2018

Lp. Nazwisko i imię Miejsce zamieszkania
1 Stępczyński  Radosław Poznań
2 Lisek Marta Potasze
3 Łykowska-Horożaniecka Justyna Mogilno
4 Kosmowska Małgorzata Poznań
5 Baryluk Barbara Ząbkowice Śląskie

WOJEWÓDZKI FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ W POZNANIU

poszukuje kandydata na wolne stanowisko:

Inspektor Działu Monitoringu Umów

(umowa na czas określony – czas realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”)

Główne zadania:

  • prowadzenie monitoringu umów o dofinansowanie przedsięwzięć w zakresie zgodności
    z zapisami umów o udzielenie pomocy finansowej,
  • weryfikacja formalno-rachunkowa i merytoryczna rozliczeń dotyczących pomocy finansowej udzielanej przez Fundusz,
  • przygotowanie dokumentacji do zmiany umów o udzielenie pomocy finansowej wraz
    z przygotowywaniem aneksów do umów o udzielenie pomocy finansowej,
  • weryfikacja osiągniętych efektów rzeczowych i ekologicznych przedsięwzięć finansowanych przez Fundusz,
  • przygotowywanie dokumentacji do wygaszania umów o udzielenie pomocy finansowej wraz z archiwizacją dokumentacji,
  • opracowywanie analiz i informacji w zakresie problematyki i zadań przypisanych działowi.

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie wyższe magisterskie, preferowane kierunki ekonomiczne lub ścisłe,
  • min. 3-letni staż pracy,
  • znajomość przepisów w zakresie finansów publicznych, analiz finansowych, ochrony środowiska, pomocy publicznej,
  • biegła znajomość obsługi komputera, w tym oprogramowania MS Office, w szczególności Excel.

Wymagane dokumenty:

  • CV i list motywacyjny;
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • własnoręcznie podpisane oświadczenie – załącznik nr 1 do ogłoszenia.

Dokumenty należy składać w terminie do: 18 stycznia 2019 roku na adres:

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu, Szczepanowskiego 15A, 60-541 Poznań,

za pośrednictwem poczty lub bezpośrednio w sekretariacie Biura WFOŚiGW z oznaczonym numerem ogłoszenia KD/112/9/2018.

Dodatkowe informacje:

  • Dokumenty otrzymane po terminie (decyduje data stempla pocztowego), nie zawierające numeru ogłoszenia nie będą rozpatrywane,
  • Kontaktować będziemy się tylko z Kandydatami spełniającymi wymagania formalne,
  • Kandydaci zakwalifikowani zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie spotkania,
  • Oferty odrzucone zostaną zniszczone komisyjnie,
  • Informacje o wynikach naboru będą umieszczone na stronie Biuletynu Informacji Publicznej http://bip.wfosgw.poznan.pl/ oraz na tablicy informacyjnej WFOŚiGW w Poznaniu przy ul. Szczepanowskiego 15A.

Lista plików do pobrania

załącznik nr 1 POBIERZ docx 0.02Mb

Osoba odpowiedzialna

wytworzenie informacji:
Marta Jankowska

ostatnia zmiana treści wiadomości:
Marta Jankowska 2019/04/12 10:40